Ekologia.pl


Kaliszówka 4, 01-909 Warszawa

Tel: 224989898

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Rok świetlny


Rok świetlny - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-09-25

Portal internetowy jest miejscem, w którym poruszane są różne zagadnienia z biologii świata roślinnego i zwierzęcego. Dostępne są tu ciekawe informacje na temat biochemii, ekologii, grzybów i ziół. Czytelnicy mogą zapoznać się z rysunkami i zdjęciami, które znacznie ułatwiają zapamiętanie nawet skomplikowanych pojęć. Serwis edukacyjny jest cennym źródłem informacji nie tylko dla nauczycieli przyrody, biologii i edukacji ekologicznej. Dostępne tu materiały pomocnicze cieszą się również popularnością wśród młodzieży szkolnej. 

Na portalu Ekologia.pl można dowiedzieć się między innymi, ile trwa rok świetlny. Ta jednostka długości stosowana w astronomii oznacza odległość, z jaką światło przebiega w próżni w ciągu jednego roku. Dostępny tu jest także atlas zwierząt, ziół i grzybów. W serwisie znajdują się również różne poradniki.

Czytelnicy mogą też zapoznać się z artykułami na temat zdrowego trybu życia i sposobów dbania o urodę, skutecznych metod pielęgnacji roślin ogrodowych i właściwości aromaterapii.
Podobne firmy w regionie

Qdent Warszawa

Adres firmy:
Warszawa, Sokołowska 9

Sprawdź

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Adres firmy:
Warszawa, Grzybowska 87

Sprawdź

Vis a Vis Stomatologia Agnieszka Przyborowska

Adres firmy:
Warszawa, Jurija Gagarina 6

Sprawdź