KREATOR


Żabikowska 3B, 68-200 Żary

Tel: 68 453 79 99

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Generalny wykonawca | KREATOR


Generalny wykonawca | KREATOR - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-01-30

Osoby poszukujące firmy budowlanej powinny zapoznać się z ofertą i podstawowymi informacjami na stronie internetowej e-kreator.com.pl. Przedsiębiorstwo od 2007 roku zajmuje się całościowym prowadzeniem projektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej czy przemysłowych jako generalny wykonawca. Pracownicy specjalizują się również w wykonywaniu zleceń w obiektach objętych ochroną konserwatorską. Zespół chętnie podejmuje się realizacja wszystkich zadań, ponieważ od początku działalności zakończył wiele realizacji o różnym stopniu trudności. 

Wszystkie prace budowlane robione są starannie, estetycznie, solidnie i w wyznaczonych terminach przy użyciu wysokiej jakości produktów i profesjonalnego sprzętu. Zadowoleni klienci doceniają przede wszystkim łatwy kontakt i przyjemną obsługę podczas współpracy. Na stronie internetowej można przeczytać również referencje od zleceniodawców. 

Firma prowadzi także sklep z artykułami i akcesoriami budowlanymi, w którym fachowcy i klienci mogą nabyć podstawowy asortyment. 
Podobne firmy w regionie

Pro-Eco Karolina Kasprzak

Adres firmy:
Zielona Góra, Łężyca-Budowlanych 7C

Sprawdź

Węgier Glass

Adres firmy:
Żary, Szklarska 39

Sprawdź