Interfork


Dąbrowskiego 181, 60-594 Poznań

Tel: 502-918-465

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Interfork | Zblocza


Interfork | Zblocza - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-11-12

Jako dostawca starający się sprostać oczekiwaniom klientów o szerokim spektrum potrzeb, firma Interfork Marlena Nowak prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną różnego rodzaju asortymentu. Jej kadra proponuje wysokojakościowe, dostępne prawie od ręki, nowoczesne i wytrzymałe rozwiązania, przydatne w przedsiębiorstwach, w których korzysta się z szeroko rozumianej logistyki transportu i zaopatrzenia.

Dostawca na bieżąco aktualizuje listę sprzedażową, wprowadzając dostępne w niewygórowanej cenie nowości. Szczególnie poleca zapoznanie się z ofertą obejmującą drobnicę (zblocza, haki, zaczepy, krążki itp.). Jako  rozszerzenie świadczeń realizuje również usługi serwisowe. Jeżeli zachodzi konieczność wymiany części, kadra korzysta wyłącznie z oryginalnych zamienników.

Dystrybutor dokłada wszelkich starań, by zamówienie zostało dostarczone do odbiorcy w jak najkrótszym czasie. Pozostaje w stałym kontakcie z producentami, dzięki czemu okres oczekiwania na niestandardowy element trwa zaledwie kilka dni.
Podobne firmy w regionie

AGCO Sp. z o.o.

Adres firmy:
Paczkowo, Poznańska 5

Sprawdź

Rowerowy raj

Adres firmy:
Piła , Rzemieślnicza 6

Sprawdź

Duda-Cars S.A.

Adres firmy:
Poznań, Ptasia 4

Sprawdź