AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, 31-711 Kraków

Tel: 12-356-56-78

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Warlords Games


Warlords Games - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-08-03

Sklep modelarski przedstawiający swoją ofertę na stronie agtom.eu zaprasza do odwiedzenia podanego linku każdego, kto interesuje się tworzeniem personalizowanych figurek. Do wyboru hobbysta ma różne rodzaje postaci oraz pojazdów do samodzielnego złożenia, sklejenia i pomalowania, wraz z niezbędnymi do tego akcesoriami.

Wiedząc, jak ważna w modelarstwie jest precyzja, pracownicy na bieżąco uzupełniają listę sprzedażową o funkcjonalne i łatwe w obsłudze narzędzia, które pozwalają bezproblemowo dopasowywać nawet drobne elementy, nie niszcząc całej konstrukcji. Oprócz sprzętu na stronie sklepu klient znajdzie też rozbudowany zbiór magazynów wydawanych przez znaną markę Warlords Games.

Oferta została opracowana z myślą o kompleksowym wyposażeniu stanowiska modelarza. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób dysponujących ograniczonym budżetem, kadra dostawcy proponuje możliwość nabycia niektórych droższych produktów w systemie ratalnym. Część asortymentu wykonywana jest też na specjalne zamówienie. 




Podobne firmy w regionie

Znicze Kowalczyk

Adres firmy:
Tarnów, Dojazd 14a

Sprawdź

Caterin Group

Adres firmy:
Kraków, Jana Pawła II 188

Sprawdź

Mateusz Niziurski Matik

Adres firmy:
Radłów, Wał-Ruda 92

Sprawdź