GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Uśmiechu 1, 32-083 Balice

Tel: 668 476 041

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Rynny metalowe


Rynny metalowe - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-04-23

Firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości rynien, doskonale przystosowanych do różnych warunków pogodowych. Asortyment obejmuje rynny metalowe, zaliczane do wyjątkowo trwałych. Można je bezproblemowo dopasować do dowolnej bryły budynku. Ich znakiem rozpoznawczym jest zastosowanie czterech powłok, spełniających funkcję ochronną. Dzięki temu metalowy system rynnowy przez wiele lat będzie niezawodny. 

Wykonanie rynien na podstawie nowoczesnych rozwiązań technologicznych pozwala na ich niezakłóconą eksploatację nawet podczas obfitych opadów deszczu oraz w skrajnym zakresie temperaturowym. Oferowane rynny mają pogłębiony profil, a więc woda nie zatrzymuje się w nich. Wszystkie elementy składające się na wskazany system rynnowy są ze sobą optymalnie połączone, co minimalizuje ryzyko złego użytkowania. 

Informacje na temat systemu rynnowego, jego budowy i dokładnego zastosowania można znaleźć na stronie internetowej Galeco. Można też dowiedzieć się, jak postępować, aby poprawnie złożyć zamówienie. 
Podobne firmy w regionie

Znicze Kowalczyk

Adres firmy:
Tarnów, Dojazd 14a

Sprawdź

Caterin Group

Adres firmy:
Kraków, Jana Pawła II 188

Sprawdź

Mateusz Niziurski Matik

Adres firmy:
Radłów, Wał-Ruda 92

Sprawdź