GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.


Władysława IV 43, 81-395 Gdynia

Tel: 58 620 70 33

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nowe mieszkania gdynia


Nowe mieszkania gdynia - opis firmy

Data dodania wpisu: 2021-12-05

Jako doświadczony i podchodzący w indywidualny sposób do każdego klienta deweloper, firma przedstawiająca się na stronie hossa.gda.pl zaprasza do zapoznania się z jej ofertą. Została ona przygotowana w oparciu o wiedzę i obserwacje rynku w Trójmieście i odnosi się do odbiorców poszukujących prywatnego lokum oraz przedsiębiorców. 

Realizator dysponuje pokaźną bazą nowych mieszkań zlokalizowanych w Gdyni, Gdańsku i Sopocie, w różnych częściach miasta. Mnogość kolacji to ukłon w stronę klientów, którzy mogą preferować do zamieszkania ciche, spokojne rejony (idealne dla rodzin z dziećmi) lub też ulice w najbliższym sąsiedztwie centrum miasta i dostępnych tam atrakcji. 

Ofertę realizatora można rozszerzać. Osoba zainteresowana kupnem, ale niedysponująca wystarczającą ilością środków może skorzystać z poradnictwa dotyczącego uzyskania kredytu mieszkaniowego lub hipotecznego. Dla nabywców ceniących swój czas przygotowano opcję wykończenia mieszkania i domu zgodnie z ustalonym wcześniej projektem.
Podobne firmy w regionie

DOWAN Sp. z o.o.

Adres firmy:
Gdańsk, Al. Grunwaldzka 220

Sprawdź

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji

Adres firmy:
Gdańsk, Maurycego Beniowskiego 1

Sprawdź

Airmech

Adres firmy:
Juszkowo, Polna 19

Sprawdź