Ectum Mariusz Połatyński


Polna 56, 55- 0 Kiełczów

Tel: +48793222950

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://swiat-pupila.pl/royal-canin/2425-royal-canin-urinary-care-sosie-karma-mokra-w-sosie-dla-kotow-doroslych-ochrona-dolnych-drog-moczowych-saszetka-85g-9003579000366.html


Karma dla kota urinary - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-05-08

Część osób zastanawia się, czy lepiej wybrać karmę suchą, czy też mokrą. Prawda jest jednak taka, że wiele zależy zarówno od przyzwyczajeń właściciela, jak i preferencji kota. Karma sucha jest nieco bardziej konkretna i kaloryczna. Do jej największych zalet zalicza się wygodę użytkowania oraz przechowywania, co doceniają szczególnie te osoby, które często podróżują. Natomiast karma mokra swoim wyglądem i konsystencją przypomina naturalny pokarm. Dieta oparta na takim pożywieniu będzie zdrowa, lecz nieco droższa w porównaniu do pierwszej opcji. Dzieje się tak dlatego, że kot będzie musiał zjadać większą ilość karmy mokrej, ponieważ w jej składzie znajduje się dużo wody.

Nie bez znaczenia jest także producent, który powinien cieszyć się pozytywnymi opiniami pochodzącymi od klientów. Przykładowo karma dla kota Urinary, to doskonała propozycja dla osób, chcących dostarczać swoim pupilom smacznych i zdrowych rzeczy na co dzień. Jej sprzedażą zajmuje się przedsiębiorstwo Świat Pupila, oferujące produkty zarówno dla psów, jak i kotów, pochodzące z najwyższej półki.
Podobne firmy w regionie

Unique Moments Sp. z o.o.

Adres firmy:
Wrocław, Uczniowska 1

Sprawdź